Kurs Hello Szybki Angielski Premium od środka

Kurs Hello Szybki Angielski Premium został stworzony z myślą o dorosłych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie języka angielskiego.
Bez względu na to, czy jesteś początkujący czy nigdy wcześniej nie próbowałeś się uczyć, nasz kurs przeprowadzi Cię przez najważniejsze elementy w sposób jasny i zrozumiały. Nauka zaczyna się od podstaw języka angielskiego, takich jak dni tygodnia, liczebników, alfabetu i nazw miesięcy.

Kurs składa się z 8 części “Unitów”.  W każdym znajdują się krótkie lekcje (od 7 do 10 ) łącznie 66 mini lekcji oraz ćwiczenia online. Zaczynamy od lekcji 1 i kolejno, systematycznie przechodzimy do następnych lekcji. Jeżeli lekcję uważamy za zakończoną, klikamy “Oznacz jako zakończone” Możemy wtedy przejść do kolejnej lekcji, Do każdej przerobionej lekcji można powrócić dowolną ilość razy. Do każdego Unitu dołączone również są materiały dodatkowe, na podstawie których można poszerzyć wiedzę na dany temat.

Polecana przeglądarka: Chrome.

Po zalogowaniu znajdziesz się na stronie kursu.

2. Z menu wybierzesz odpowiedni numer lekcji.

3. Każda lekcja zaczyna się krótkim pokazem slajdów. Obejrzyj lekcje, staraj się zapamiętać słowa i zwroty.

4. Nauka wymowy polega na wysłuchaniu nagrania, a następnie nagrania swojej wypowiedzi i porównania wymowy. Jeżeli Twoja wymowa różni się od nagrania lektora, wybieramy “Ponów” i nagrywamy się ponownie. Możemy również pobrać swoje nagranie na dysk.

Do nagrywania najlepiej korzystać z przeglądarki Chrome.

  1. Pod każdą lekcją znajduje się plik do pobrania PDF. Możemy pobrać plik, wydrukować i wykorzystać jako ściągę do zapamiętania lekcji.

Jeżeli lekcję uważamy za zakończoną, klikamy “Oznacz jako zakończone”. W każdej chwili trwania kursu możemy do niej wrócić i obejrzeć ponownie

Aby przejść dalej, klikamy “Następny”.

  1. Ćwiczenia typu test wyboru polegają na wybraniu jednej poprawnej odpowiedzi. Po zakończeniu ćwiczenia ukaże się nam wynik. Ćwiczenia możemy powtarzać dowolną ilość razy.

7. Ćwiczenia typu ‘wpisz poprawnie słowa angielskie” polegają na wpisaniu na klawiaturze poprawnego słowa po angielsku.

8. Rozmawiam po angielsku polega na wysłuchaniu zdania lub zwrotu a następnie  nagrania swojej wypowiedzi i porównania wymowy. Jeżeli Twoja wymowa różni się od nagrania lektora, wybieramy “Ponów” i nagrywamy się ponownie. Możemy również pobrać swoje nagranie na dysk.

Każdy Unit kończy się podsumowaniem danego materiału. Do każdego Unitu dołączone również są materiały dodatkowe, na podstawie których można poszerzyć wiedzę na dany temat. Po przerobieniu danego materiału przechodzimy do następnego.

Cena kursu, dostęp na 6 miesięcy Promocja 149 zł.

Płatność jednorazowa brutto. 

Otrzymujesz dostęp do kursu na 6 miesięcy

W tym czasie uczysz się samodzielnie, w dowolnym tempie, gdzie chcesz i kiedy chcesz, korzystając z lekcji i materiałów zawartych w kursie.

Otrzymujesz dwa Bonusy w sumie o wartości 68  zł

Pierwszy bonus od razu: Hello Rozmówki Angielskie. Nauka słówek dla początkujących. Audiobook + Ebook (34 zł). Drugi bonus na zakończenie kursu: Hello szybki angielski dla początkujących Poziom 2. (34 zł).  Bonusy są w formie plików Mp3 i PDF do pobrania na komputer.

Promocja -50% ceny

Skorzystaj z promocji i zamiast standardowej ceny 298 zł, zapłać 149 zł


100% Gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny

Opinie na temat książek i kursów Hello Szybki Angielski

Maciek

Maciek

“SERDECZNIE POLECAM wszystkim którzy rozpoczynają swoją przygodę z językiem obcym!!! “
Kasia

Kasia

“Same superlatywy, najwyższa ocena pod każdym względem. Profesjonalizm w maksymalnym stopniu, Szczerze POLECAM !”

Anna

Anna

“Jestem bardzo zadowolona!!!! wszystko jest ładnie tłumaczone, opisane…super!   Pozdrawiam i zachęcam do zakupu bo warto!”

Kazik

Kazik

“Bardzo podoba mi się uporządkowanie zasad gramatyki,  wiele użytecznych zwrotów i mnóstwo nowych wyrazów ujętych w pożyteczne zdania”.

Marzena

Marzena

“Bardzo fajne dla osób chcących w prosty i szybki sposób poznać podstawy angielskiego”.

Barbara

Barbara

“Kurs zawiera niezbędne zwroty i zasady gramatyki, przedstawione w bardzo prosty i łatwy do przyswojenia sposób! Gorąco polecam!!”.

Władysław

” W chwili obecnej dzięki ” Szybkiemu Angielskiemu dla początkujących”, za bardzo małe pieniądze potrafię komunikować się nieźle w języku angielskim, oraz co dla mnie jest ważne otrzymałem kontrakt w niezłej pracy”.