Kurs Hello Szybki Angielski Premium od środka

Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, nauka zaczyna się od podstaw języka angielskiego, takich jak dni tygodnia, liczebników, alfabetu i nazw miesięcy.

Kurs składa się z 8 części “Unitów”.  W każdym znajdują się krótkie lekcje (od 7 do 10 ) łącznie 66 mini lekcji oraz ćwiczenia online. Zaczynamy od lekcji 1 i kolejno przechodzimy do następnych lekcji. Każdą lekcję możesz oglądać i przerabiać dowolną ilość razy.

Polecana przeglądarka: Chrome.

  1. Po zalogowaniu znajdziesz się na stronie kursu.

2. Z menu wybierzesz odpowiedni numer lekcji.

3. Każda lekcja zaczyna się krótkim wideo. Obejrzyj lekcje, staraj się zapamiętać słowa i zwroty.

4. Nauka wymowy polega na wysłuchaniu nagrania, a następnie nagrania swojej wypowiedzi i porównania wymowy. Jeżeli Twoja wymowa różni się od nagrania lektora, wybieramy “Ponów” i nagrywamy się ponownie. Możemy również pobrać swoje nagranie na dysk.

Do nagrywania najlepiej korzystać z przeglądarki Chrome.

5. Pod każdą lekcją znajduje się plik do pobrania PDF. Możemy pobrać plik, wydrukować i wykorzystać jako ściągę do zapamiętania lekcji.

Jeżeli lekcję uważamy za zakończoną, klikamy “Oznacz jako zakończone”. W każdej chwili trwania kursu możemy do niej wrócić i obejrzeć ponownie

Aby przejść dalej, klikamy “Następny”.

6. Ćwiczenia typu test wyboru polegają na wybraniu jednej poprawnej odpowiedzi. Po zakończeniu ćwiczenia ukaże się nam wynik. Ćwiczenia możemy powtarzać dowolną ilość razy.

7. Ćwiczenia typu ‘wpisz poprawnie słowa angielskie” polegają na wpisaniu na klawiaturze poprawnego słowa po angielsku.

8. Rozmawiam po angielsku polega na wysłuchaniu zdania lub zwrotu a następnie  nagrania swojej wypowiedzi i porównania wymowy. Jeżeli Twoja wymowa różni się od nagrania lektora, wybieramy “Ponów” i nagrywamy się ponownie. Możemy również pobrać swoje nagranie na dysk.

Każdy Unit kończy się podsumowaniem danego materiału. Po przerobieniu danego materiału przechodzimy do następnego.

Dołącz do kursu teraz!