Dorota_BojewskaUdowodnię Ci, że masz talent  do języków obcych i pomogę Ci szybko opanować podstawy języka angielskiego

 

Witaj

Nazywam się Dorota Bojewska. Jestem autorką bestsellerowych książek i kursów do skutecznej nauki języka angielskiego dla początkujących „Hello – Szybki angielski”,  założycielką szkoły językowej „Hello – Nauka Języków Obcych”  angielski w Gdyni oraz założycielką platformy e-learningowej do bezpłatnego zdalnego nauczania angielskiego „Hello – Rozmówki Angielskie Online”www.helloangielski.pl

Pomagam dorosłym osobom szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego. 

Wierzę, że każdy może nauczyć się języka obcego. Opinie takie jak „angielski jest trudny”, „nie mam zdolności do nauki języków” to tylko negatywne przekonania, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Jeśli to tej pory pomimo prób nie udało Ci się zrozumieć angielskiego i nauczyć się go na poziomie, który Cię satysfakcjonuje, to nie Twoja wina, a jedynie wina nieskutecznej metody nauki.

Ponad 25 lat nauczania tysięcy uczniów: indywidualnie, grupowo, w szkołach, na zajęciach grupowych i przetestowania różnorodnych metod nauki w teorii i praktyce od tradycyjnych po te najbardziej innowacyjne, korzystania z setek podręczników i materiałów dodatkowych dały mi wiedzę, co działa, a co nie w nauczaniu angielskiegoPozwoliły mi też odkryć najskuteczniejsze metody, które czynią proces uczenia łatwym i powodują błyskawiczne rezultaty.

Teraz dzielę się swoją wiedzą zdobywaną przez lata, by móc zaproponować Ci rozwiązania, które przynoszą świetne rezultaty. Dlatego stworzyłam książki i kursy opierające na się na nowatorskiej, skutecznej metodzie, która opiera się na uczeniu wyłącznie praktycznych słówek, zwrotów i wyrażeń, które umożliwiają swobodne komunikowanie się po angielsku w sytuacjach życia codziennego. 

O tym, że moje książki i kursy są skuteczne świadczy to, że szybko stały się bestsellerami i pomogły ponad 10000 osób nauczyć się w przyjemny, szybki sposób porozumiewania w języku angielskim. Moi uczniowie odnieśli sukces i nauczyli się angielskiego, a teraz każdego dnia zbierają owoce swojej nauki. Nowa, dobrze płatna praca, wysokie kwalifikacje zawodowe, satysfakcja i pewność siebie to tylko niektóre rezultaty znajomości angielskiego opanowanej dzięki „Hello – Szybki angielski”.

Dołącz do grona zadowolonych uczniów. Gwarantuję Ci, że jeśli przyswoisz materiał zawarty w moich książkach i kursach – spełnisz swoje marzenie i nareszcie zaczniesz mówić po angielsku.

Zacznij już dziś – wybierz książkę, kurs „Hello – Szybki angielski” najlepszy dla Ciebie.

 

Sukcesów w nauce.

Dorota Bojewska